T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

  
 Bizi Takip Edin!
 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 ERZİN’İN GURURU: TÜRKİYE BİRİNCİSİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

                                    

    Hatay, Adana, Osmaniye, İslâhiye ve Nurdağ’da “Tuna Otomotiv” olarak hizmet veren İskender ve Sinan Karakurumer kardeşler bölge sınırlarını zorlayarak, Hattat ve Valtra traktörlerinden 270 adet satarak Türkiye birincisi oldu. Tuna Otomotiv adına Yönetim Kurulu Başkanı İskender Karakurumer’e, Antalya WOW, Topkapı Place Otelde 17-19 Şubat 2012 tarihlerinde yapılan Hattat Tarım Bayii toplantısında birincilik ödülünü Hatta Tarım Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat tarafından verildi.

    Ödül töreninde bir konuşma yapan Tuna Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İskender Karakurumer şunları dile getirdi: bu başarının bir ekip çalışması olduğunu ve hiçbir başarının tek başına yapılamayacağını belirtti ve bu ödülü ekibim adına alıyorum dedi.

    Karakurumer daha sonra sözlerine şöyle devam etti; Tuna Otomotiv olarak bu başarıyı hak ederken satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çiftçilerimizin markaya ve bize olan güvenini hiçbir zaman sarsmadık. Ekip arkadaşlarımızla 7/24 hizmet vererek, bölgemizde hiç bulunmayan bir marka olan Hatta traktörlerinden 270 adet satarak Türkiye birinciliğini kazandık. Bize inanan ve güvenen çiftçilerimize ve dostlarımıza sonsuz teşekkür eder, bundan sonraki yıllar içinde güveninize layık olmaya devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam ediniz dedi.   

 

Kaynak: YEŞİL KENT HABER

 

 


Bu içerik toplam 484.135 kez gösterildi, Site toplam 962.594 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 15 kişi geziyor.

T.C. ERZİN KAYMAKAMLIĞI
Erzin Kaymakamlığı Bilgi İşlem Merkezi - İsalı Mh. A. Gaffar Okkan Cd. Hükümet Konağı K:4 ERZİN/HATAY